Rezerwacja

z przejazdem luksusowym Rolls-Roycem*

*Opcja dostępna przy zamówieniu 7 daniowego menu degustacyjnego, minimum 24 godziny przed planowaną wizytą w naszej restauracji.


*W przypadku chęci dokonania rezerwacji na dzień bieżący, prosimy o kontakt telefoniczny. Na wszystkie maile odpowiemy możliwie jak najszybciej, nie później niż do 24 godzin.

W trosce o zapewnienie Państwu jak najwyższego poziomu usług, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

  • dania dla wegetarian i wegan (z wyłączeniem menu degustacyjnego) są dostępne na życzenie, prosimy o wcześniejszą informację przy dokonywaniu rezerwacji;
  • restrykcje (alergie) pokarmowe prosimy zgłaszać przy dokonywaniu rezerwacji.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc sugerujemy Państwu dokonanie rezerwacji stolika.
W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo uprzejmie informujemy, że pracujemy zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami sanitarnymi.

 


Oferujemy transfer luksusowym Rolls-Royce na terenie Krakowa w cenie 220 zł brutto w jedną stronę, maksymalna liczba osób: 3. Po przyjeździe powitamy Państwa kieliszkiem znakomitego szampana.

Wysłanie zapytania nie jest jednoznaczne z rezerwacją transferu.
Prosimy oczekiwać na kontakt i potwierdzenie ze strony restauracji.
Godzinę rozpoczęcia transferu dostosujemy do czasu rozpoczęcia kolacji w naszej restauracji z uwzględnieniem natężenia ruchu.

 


[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]